VĖSINANTYS PLEISTRAI

 • Kraunamos nuotraukos
  200
  Į krepšelį 
 • NETSUSAMA vėsinantys hidrogeliniai pleistrai – patogus ir saugus būdas "numušti" temperatūrą, sumažinti karščiavimą, palengvinti skausmus.

  Vasarą, didelių karščių metu šiuos pleistrus galima naudoti kaip prevencinę priemonę nuo perkaitimo (šilumos smūgio).

   

   KAIP VEIKIA: liesdamasis su oda, hidrogelis padeda garinti karštį iš odos, todėl, vėstant odai vėsta ir kraujagyslės bei jose tekantis kraujas. O tai sumažina viso kūno temperatūrą.


  KAIP NAUDOTI: išpakuokite, nulupkite apsauginę plėvelę ir prilipinkite pleistrą reikiamoje vietoje. Vėsinantis poveikis prasideda iškart ir trunka apie 8 valandas. Norint stipresnio efekto, prieš naudojimą galima palaikyti šaldytuve (tačiau ne šaldiklyje ar šaldymo kameroje!)


  Hidrogelinio pleistro NAUDA: Skirtingai nuo cheminės kilmės vaistinių preparatų, nedirgina skrandžio, nesukelia šalutinio poveikio kitoms organizmo sistemoms, saugus vartojant kitus vaistus.

  Paprasta ir patogu naudoti, veikti pradeda iškart, netepa odos, nuėmus nepalieka jokių pėdsakų Galima karpyti reikiamo dydžio atkarpomis (karpyti prieš nulupant apsauginę plėvelę).

  Pagamintas iš vandenyje tirpių polimerų, be dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

  Laikymas ir naudojimas:

  GALIMA: saugoti pliusinėje temperatūroje, šaldytuve (tai sustiprina vėsinamąjį efektą).

  NEGALIMA: saugoti šaldymo kameroje (šaldiklyje), nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose bei aukštoje temperatūroje; Nenaudoti ant atvirų žaizdų ar ant odos su bėrimais, egzema bei nudegimais; Hidrogelinis pleistras negydo ligos priežasties: todėl karščiavimui nemažėjant, būtina kreiptis į gydytoją. Vienoje dėžutės pakuotėje yra po 2 pleistrus kiekvienoje. Išėmus vieną pleistrą, pakuotę su nepanaudotu pleistru būtina sandariai užlankstyti per punktyrines linijas (piešinėlis-ant kiekvienos pakuotės).   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose