MOONY MAN sauskelnės-kelnaitės berniukui 9-14 kg L44

 • Kraunamos nuotraukos
  1800
  2300 Sutaupykite 500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  44 VNT. STANDARD PACK

   

  17,50 €


  DYDIS:
  L ≈9~14 kg
  SKIRTA
  berniukams
  PAVADINIMAS:
  MOONY
 •  

   MOONY sauskelnės-kelnaitės berniukui, L dydis,  9-14 kg

   

   

  Šių užmaunamų sauskelnių kelnaičių sugeriamasis paviršius (sluoksnis) sukurtas atsižvelgiant į berniukų anatominius ypatumus.

   

  Vienintelės pasaulyje (patentuotos) Moony Air Fit sauskelnės kelnaitės švelniai apgaubia kūdikio užpakaliuką ir yra itin tamprios - išsitempia iki dviejų kartų, todėl net sočiai pavalgiusiam mažyliui bus patogu ir niekur neverš.

   

  Švelnios lyg vata, minkštos bei prailgintos klostelės aplink šlaunis kartu su kitais atnaujinimais perpus sumažino sauskelnių kelnaičių spaudimą tarp kojyčių ir visiškai apsaugo nuo pratekėjimo.

   

  Truputį paaukštintas lėmuo nespaudžia pilvuko, o specialių oro kanalų dėka daro sauskelnes kelnaites dar labiau laidsnes orui.

   

  Moony Air Fit sauskelnės kelnaitės – tai daugiasluoksnė konstrukcija, kurioje kiekvienas sluoksnis atlieka tik jam būdingą funkciją, o suderintos sveikos medžiagos ir inovatyvios technologijos leidžia kvėpuoti kiekvienam sluoksniui atskirai ir visai konstrukcijai kartu. Žmogaus akiai nematomos mikroporos užtikrina oro pritekėjimą prie odelės.

   

  Moony Air Fit užmaunamos sauskelnės kelnaitės sugeria daugiau ir greičiau nei ankstesnės kartos moony sauskelnės, todėl tiek sauskelnių vidinis paviršius, tiek kūdikio užpakaliukas  - visuomet sausi.

   

  Drėgmės indikatoriaus juostelės užmaunamų sauskelnių kelnaičių išorėje tapo dar jautresnės, todėl iškart matysite kada Jūsų mažylis atlieka gamtinius reikaliukus.

   

  Panaudotas sauskelnes kelnaites patogu utilizuoti pasinaudojus užpakalinėje sauskelnių kelnaičių dalyje esančia juostele su lipduku. Patogu ir namuose ir svečiuose.

   

  Gaminys paženklintas aukštus Japonijos eko standartus atitinkančiu Eco Charming ženklu

   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose