Stiklo buteliukas su dozatoriumi 120 ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Stiklinis kosmetinis buteliukas su dozatoriumi 120 ml

   

  Šis stiklo buteliukas naudojamas kolageno "LUXURY COLLAGEN"  kolageno tirpalui pasigaminti namie. Tirpalas naudojamas kaip kosmetinė priemonė.

  Tirpalą pasigaminsite paprastai: vieno  "LUXURY COLLAGEN"  kolageno pakelio turinį (10 ml) supilkite į stiklinį buteliuką ir užpilkite 110 ml (beveik iki buteliuko viršaus) virinto atvėsinto vandens. 

  Tokią daugiafunkcę kosmetinę priemonę būtina laikyti šaldytuve, nes kolagene  "LUXURY COLLAGEN"  nėra konservantų, stabilizatorių ir pan. Laikymo terminas – apie mėnesį.

  Kolageno  "LUXURY COLLAGEN"  kosmetinę priemonę galima naudoti tiek vieną, tepant išoriškai ant odos, tiek gaminant įvairias veido kaukes namų sąlygomis, tiek kompresams norimose kūno vietose.


  Kokį poveikį odai turi išoriškai naudojamas kolagenas? 

  • Odos paviršiuje kolagenas sudaro orui laidžią membraną (plėvelę), kuri atlieka odos drėkinimo ir drėgmės sulaikymo odoje funkciją, suteikia aksominio švelnumo ir turi plastifikuojamųjų (lyginamųjų) savybių. 

  • Kolagenas pailgina ekstraktų, aliejų, vaistažolių ir kitų kosmetinių sudedamųjų dalių poveikį ir sustiprina jų efektą.


  Kolageno ir vandens tirpalas (santykiu 1 ir 30) taip pat naudojamas kaip plaukų kaukė – plaukai įgyja žvilgesio, tampa elastingesni.
   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose