MOONY sauskelnės 9-14 kg L68

 • Kraunamos nuotraukos
  2400
  2600 Sutaupykite 200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  68 VNT. MAX PACK

   

  22 €


  DYDIS:
  L ≈9~14 kg
  PAVADINIMAS:
  MOONY
 •  

  MOONY sauskelnės, L dydis, 9-14 kg

   

   

  Vienintelės pasaulyje (patentuotos) Moony Air Fit sauskelnės su grakščiu išlinkimu švelniai apgaubiančios kūdikio užpakaliuką. Dėl ypatingos sugeriančiojo sluoksnio formos sauskelnės prisitaiko prie individualių kūdikių kūnelių ypatumų

   

  Tamprus ir itin švelnus juosmuo sukurtas, kad nevaržytų kūdikio ir tuo pačiu patikimai apsaugotų nuo pratekėjimo juosmens srityje.

   

  Švelnios lyg vata ir minkštos klostelės aplink šlaunis kartu su kitais atnaujinimais perpus sumažino sauskelnių spaudimą tarp kojyčių.

   

  Patobulintas ir dar švelnesnis banguotas vidinis paviršius sugeria dar greičiau ir daugiau, todėl kūdikio užpakaliukas visuomet sausas.

   

  Moony Air Fit sauskelnės – tai daugiasluoksnė konstrukcija, kurioje kiekvienas sluoksnis atlieka tik jam būdingą funkciją, o suderintos sveikos medžiagos ir inovatyvios technologijos leidžia kvėpuoti kiekvienam sluoksniui atskirai ir visai konstrukcijai kartu.

   

  Patobulinti odelės nebraižantys lipukai – naujos, dailesnės ir patogesnės formos.

   

  Drėgmės indikatoriaus juostelės sauskelnių išorėje tapo dar jautresnės, todėl iškart matysite kada Jūsų mažylis atlieka gamtinius reikaliukus.

   

  Gaminys paženklintas aukštus Japonijos eko standartus atitinkančiu Eco Charming ženklu

   

   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose