MOONY Natural sauskelnės naujagimiui 1,5-3 kg NBS30

 • Kraunamos nuotraukos
  1500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  30 VNT.

   

  14 €

  pakeliui į sandėlį

  DYDIS:
  NBS ≈1,5~3 kg
  PAVADINIMAS:
  MOONY Natural
 •  

  MOONY Natural sauskelnės naujagimui 1,5-3 kg, dydis NBS (NewBornSmall)

  Be visų įprastų MOONY privalumų šių sauskelnių sugeriamasis paviršius, besiliečiantis su kūdikio odele yra pagamintas iš organinės medvilnės,

  todėl MOONY Natural rekomenduojamos ypač jautriems mažyliams, o iš mūsų turimos patirties ir surinktų atsiliepimų rekomenduojame šias sauskelnes naudoti bent pirmomis naujagimio gyvenimo dienomis, kol odelė adaptuojasi prie dar nepatirtos aplinkos.

  MOONY Natural dar minkštesnės ir švelnesnės. 

   

  Šios sauskelnės sukurtos ankstukams arba smulkesniems, mažesnio svorio išnešiotiems naujagimiams

   

       Patentuotas vidinis 3D paviršius iš organinės medvilnės - ypatingai švelnus

   

  Vienintelės pasaulyje (patentuotos) Moony Air Fit sauskelnės su grakščiu išlinkimu švelniai apgaubiančios kūdikio užpakaliuką. Dėl ypatingos sugeriančiojo sluoksnio formos sauskelnės prisitaiko prie individualių kūdikių kūnelių ypatumų

   

   

    Vienintelės japoniškos sauskelnės naujagimiams Moony turi iškirptę neužgijusiai bambutei, tai ypač aktualu pirmosiomis naujagimio gyvenimo savaitėmis.

   

  Švelnios lyg vata ir minkštos klostelės aplink šlaunis kartu su kitais atnaujinimais perpus sumažino sauskelnių spaudimą tarp kojyčių.

   

  Moony sauskelnės paženklintos aukštus Japonijos eko standartus atitinkančiu Eco Charming ženklu

   

  Patobulintas ir dar švelnesnis banguotas vidinis paviršius sugeria dar greičiau ir daugiau, todėl kūdikio užpakaliukas visuomet sausas.

   

  Moony Air Fit sauskelnės – tai daugiasluoksnė konstrukcija, kurioje kiekvienas sluoksnis atlieka tik jam būdingą funkciją, o suderintos sveikos medžiagos ir inovatyvios technologijos leidžia kvėpuoti kiekvienam sluoksniui atskirai ir visai konstrukcijai kartu.

   

  Patobulinti odelės nebraižantys lipukai – naujos, dailesnės ir patogesnės formos.

   

  Drėgmės indikatoriaus juostelės sauskelnių išorėje tapo dar jautresnės, todėl iškart matysite kada Jūsų mažylis atlieka gamtinius reikaliukus.

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose