MITOMO kaukė veidui su EGF ir sraigių sekretu

 • Kraunamos nuotraukos
  200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • MITOMO kaukė veidui EGF + SRAIGIŲ SEKRETO EKSTRAKTAS

  EGF

  tai Epidermal Growth Factor, arba lietuviškai – epidermio augimo faktorius, kitaip tariant – epidermio ląstelių augimą skatinantis polipeptidas. 1960-aisiais metais jį atrado JAV mokslininkai, už šį atradimą jie buvo apdovanoti Nobelio premija.

  Augimo faktoriai tai tikras atradimas ląstelių kosmetikoje.
  EGF standina, stiprina, stangrina ir jaunina odą. EGF skirtas naudoti brandžiai odai.

  Kaip žinoma, žmogaus jaunystę lemia jaunų ir senų ląstelių santykis, ir būtent epidermio augimo faktorius leidžia atkurti jaunas ląsteles ir stabdyti senėjimo procesus. Kiekvieno žmogaus organizme nuo gimimo yra EGF, kuris gyvybės procesų metu palaipsniui išsiskiria iš organizmo. Epidermio augimo faktoriaus trūkumas stebimas nuo 30 iki 40 metų, kai odoje išryškėja senėjimo požymiai.

  Veikdamas ląsteles, EGF skatina epidermio ląstelių augimą ir dalijimąsi, maitina odą, didina kolageno sintezę, todėl oda tampa jauna ir graži. Dėl regeneracijos procesų išnyksta pigmentinės dėmės, oda šviesėja, sumažėja poros. Be to, kosmetinės priemonės su epidermio augimo faktoriumi giliai drėkina ir stimuliuoja hialurono rūgšties sintezę, grąžindamos odai švytėjimą.
   

  Sraigių sekreto ekstraktas

  1980 metais Čilėje Baskunanų šeima pradėjo maistinį sraigių auginimą eksportui į Prancūziją. Netrukus, sraigių rinkėjai pastebėjo, kad rankų oda tampa švelni ir minkšta. Gydytojas dermatologas Fernandas Baskunanas atliko keletą mokslinių tyrimų ir pastebėjo, jog sraigių sekreto sudėtyje yra natūralių medžiagų kompleksas, kuris regeneruoja, atjaunina odą.

  Kosmetika su sraigių sekretu atsirado mokslinių tyrimų dėka, kurių metu buvo įrodyta, jog sraigės sugeba itin greitai atnaujinti ir atkurti savo audinius dėl ypatingo sekreto sudėties. Kosmetinės priemonės iš sraigių sekreto – tai nauja ir itin veiksminga priemonė, kuri ne tik ramina odą, bet svarbiausia jaunina, naujina ir atkuria audinius, tokiu būdu nyksta ne tiks smulkios, bet ir stambesnės raukšlelės.

  Sraigių sekretas turi labai daug odai reikalingų natūralių komponentų: alantoiną, kolageną, vitaminus A, C, E, B6 ir B12, elastiną, chitozaną, proteazės fermentą bei glikolio rūgštį. Surinkti gleives ir išgauti iš jų veiksmingą kosmetinį ingredientą kainuoja išties nemažai. Dėl to ir ekstrakto kaina yra didelė. Svarbiausia, kad sraigės visiškai nenukenčia, nes savanoriškai išskiria gleives.
   

  Kaip naudoti: 

  Ant nusausinto švaraus veido uždėkite išpakuotą kaukę, palaikykite 20-30 minučių, nuimkite kaukę ir pamasažuokite veidą: aktyvūs komponentai efektyviau skverbsis į odos ląsteles.

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose