MITOMO kaukė veidui su EGF ir peptidais

 • Kraunamos nuotraukos
  200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • MITOMO kaukė veidui su EGF ir peptidais

  EGF

  Tai Epidermal Growth Factor, arba lietuviškai – epidermio augimo faktorius, kitaip tariant – epidermio ląstelių augimą skatinantis polipeptidas. 1960-aisiais metais jį atrado JAV mokslininkai, už šį atradimą jie buvo apdovanoti Nobelio premija.

  Augimo faktoriai tai tikras atradimas ląstelių kosmetikoje.
  EGF standina, stiprina, stangrina ir jaunina odą. EGF skirtas naudoti brandžiai odai.

  Kaip žinoma, žmogaus jaunystę lemia jaunų ir senų ląstelių santykis, ir būtent epidermio augimo faktorius leidžia atkurti jaunas ląsteles ir stabdyti senėjimo procesus. Kiekvieno žmogaus organizme nuo gimimo yra EGF, kuris gyvybės procesų metu palaipsniui išsiskiria iš organizmo. Epidermio augimo faktoriaus trūkumas stebimas nuo 30 iki 40 metų, kai odoje išryškėja senėjimo požymiai.

  Veikdamas ląsteles, EGF skatina epidermio ląstelių augimą ir dalijimąsi, maitina odą, didina kolageno sintezę, todėl oda tampa jauna ir graži. Dėl regeneracijos procesų išnyksta pigmentinės dėmės, oda šviesėja, sumažėja poros. Be to, kosmetinės priemonės su epidermio augimo faktoriumi giliai drėkina ir stimuliuoja hialurono rūgšties sintezę, grąžindamos odai švytėjimą.

   

  Peptidai

  Peptidai yra baltymai kurie užtikriną maitnamųjų medžiagų perdavimą odos ląstelėms. Negaunant reikalingo kiekio peptidų, ląstelėje lėtėja baltymų sintezė. Organizme pasileidžia senėjimo procesas.

  Peptidai yra itin veiksmingas odos permodeliavimo produktas.

  Peptidai įsismelkia į giliuosius odos sluoksnius ir padeda atkurti elastiną ir kolageną. Tai efektyvus komponentas, padedantis išlyginti raukšles. Peptidai ne tik stabdo organizmo senėjimą, bet ir atlieka regeneracijos procesą.

   

  Kaip naudoti:

  Ant nusausinto švaraus veido uždėkite išpakuotą kaukę, palaikykite 20-30 minučių, nuimkite kaukę ir pamasažuokite veidą: aktyvūs komponentai efektyviau skverbsis į odos ląsteles. 

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose