Medvilnės veido kaukės (3 vnt.)

 • Kraunamos nuotraukos
 •  Medvilninės veido kaukės


  Tai neaustinės medvilnės presuotos veido kaukės. Įmirkius kaukę kosmetine skysta priemone, kaukė išsiskleidžia ir tampa paruošta naudoti. Tai vienkartinio naudojimo gaminys.

  Naudojimo būdai:

  1. Šios kaukės naudojamos siekiant pailginti namie pasigaminto  "LUXURY COLLAGEN"  kolageno kosmetinio tirpalo poveikį drėkinant odą ir išoriškai sulaikant drėgmę.

  2. Kaukes galima įmirkyti bet kuria tinkama kosmetine priemone (losjonu, pieneliu, serumu ir pan.) ir taip pasiekti geresnių rezultatų su tuo pačiu kosmetinės priemonės kiekiu. Naudojant kosmetinę priemonę be kaukės, priemonė greičiau nugaruoja nuo odos paviršiaus, nes odoje nenutrūkstamai vyksta medžiagų apykaita, o naudingos kosmetinės medžiagos greičiau išgaruoja užuot dariusios teigiamą poveikį odai.

  3. Namie gamintos veido kaukės iš daržovių, vaisių, uogų ar vaistažolių turės ilgesnį veikimo laiką ir tuo pačiu efektą, jei pasigamintu mišiniu prisotinsite medvilninę kaukę ir tuomet ją užsidėsite.


  Rekomendacija:

  prieš įmirkydami medvilninę kaukę pasirinktu mišiniu ar kolageno tirpalu išskleiskite ją nedideliame kiekyje vandens, po to švelniai nugręžkite – taip sunaudosite mažiau įmirkymo priemonės.

  Keleriopai efektyvesnį poveikį pasieksite naudodami silikono kaukę veidui (vieną ar su medvilnės kauke, priklauso nuo kosmetinės priemonės ar pasigaminto augalų mišinio tirštumo). Tuomet tarp odos ir kaukės susidaro beorė mikroterpė, ir visos naudingosios medžiagos kontaktuoja tik su jūsų oda. Silikono kaukė taip pat naudojama veido SPA procedūrai (saunos efektas), jos metu veido poros visiškai atsiveria ir oda išsivalo – išstumia nešvarumus, šalina laisvuosius radikalus.

   


   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose