"LUXURY COLLAGEN" geriamas kolagenas du viename 10000 mg N1

 • Kraunamos nuotraukos
  700
  Pirkite 5 po 6.60 , Sutaupykite 200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

   

  6,50 € x 30


 •  

    "LUXURY COLLAGEN" kolagenas du viename (10000 mg)

  Tai geriamasis kolagenas, vartojamas kaip maisto papildas ir kaip kosmetinė priemonė. 

  Naudojamas dvejopai – į vidų ir išoriškai. Dviguba nauda jums.


  Be glitimo, saldiklių, sojų, maistinių „E“ priedų, cukraus, laktozės, stabilizatorių, emulgatorių, mielių, konservantų, oksidų, nedenatūruotas. Tai – grynas kolagenas, sukomponuotas iš žmogaus organizmui kasdien reikalingų aminorūgščių pagal tikslią japonišką patentuotą technologiją. Aminorūgščių proporcijos kolagene matuojamos šimtosiomis procentinėmis dalimis ir atitinka žmogaus kolageno sudėtį.


  Paskirtis ir vartojimo tikslas:  

  1. Vartojant šį kolageną pagal schemą (kursą) pripratinti organizmą prie papildomo aminorūgščių, iš kurių organizmas gamina kolageną, kiekio. Po pakankamo kolageno kurso jūsų organizmas pats iš kasdienio maisto ims išskirti reikalingas aminorūgštis, kolageno sintezė didės, kraujotakos sistema paskirstys ir pristatys „statybines medžiagas“ – aminorūgštis – į jų poreikį juntančius kūno organus (odą, sąnarius, kremzles, sausgysles, kraujagysles ir t. t.).

  2. Kolageno gamyba organizme yra biologinis procesas, kuriam naudojamas ląstelėse esantis vanduo, todėl rekomenduojama naudoti drėgmę odoje sulaikančią medvilninę kaukę, prieš tai ją suvilgius kolageno "LUXURY COLLAGEN"  tirpalu santykiu 1 ir 11. Tirpalui patogiai pasigaminti, jį laikyti ir dozuoti skirtas stiklinis buteliukas su dozatoriumi.

  3. Pagerinti judėjimo aparato organų veiklai (sąnariams, sausgyslėms ir tt) rekomenduojama vartoti kolageną atsižvelgti į individualius poreikius bei naudoti kompresus su kolageno  "LUXURY COLLAGEN"  pasigamintu tirpalu.


  Rekomenduojamas kursas – 3 mėnesiai (apie 30 pakelių). Išgerti po vieną pakelį kolageno "LUXURY COLLAGEN"  kas dieną tuo pačiu metu, pusvalandį iki valgio (pvz., ryte) arba valandą po valgio (pvz., vakare). Pakelio turinį galima supilti į nedidelį kiekį vandens ir išgerti. Apytiksliai po 15 minučių aminorūgštys pasieks jūsų kraujotakos sistemą ir procesas prasidės, todėl tuo metu rekomenduojama užsidėti medvilninę kaukę su kolageno tirpalu ir silikoninę veido kaukę, kuri gerokai pailgins išorinį kolageno poveikį odai – kolagenas sudarys orui laidžią membraną (plėvelę) odos paviršiuje ir odoje ilgiau išliks drėgmė. Tokia dviguba veido kaukė gana ilgai lieka veiksminga – drėkina odą išoriškai, drėgmei iš giluminių odos sluoksnių, kur gaminasi kolagenas, neleidžia cirkuliuoti į paviršių.


  Vartojimo schema (bazinė): 1 savaitę vartoti – 2 savaičių pertrauka – 1 savaitę vartoti – 4 savaičių pertrauka – 1 savaitę vartoti – 2 savaičių pertrauka – 1 savaitę vartoti.

   

  | 1 sav. kasdien | 2 sav. pertrauka | 1 sav. kasdien | 4 sav. pertrauka | 1 sav. kasdien | 2 sav. pertrauka | 1 sav. kasdien |

   

  Kolageno gamybai organizme būtinas vitaminas C. Vartokite jį tik natūralų, esantį uogose, vaisiuose ir daržovėse (žr. lentelę), nerekomenduojama vartoti vaistinėse pirkto vitamino C – jis nevisavertis. Farmacijos pramonė kol kas susintetino tik vieną iš aštuonių natūralaus vitamino C izomerų (sudedamųjų dalių).

  Vartodami natūralų vitaminą C ne tik stimuliuosite nuosavo kolageno gamybą, bet ir skatinsite hialurono rūgšties sintezę organizme.

  Natūralaus vitamino C kiekis maisto produktuose, sąlyginai suskirstyta vietomis pagal vitamino C kiekį šimte gramų produkto:

  Vieta

  Produktas

  Pavadinimas

  Vitamino C kiekis

  mg / 100 g produkto

  1

  džiovintos erškėtuogės

  1200

   šviežios erškėtuogės

  470

  2

  raudona paprika

  250

  3

  šaltalankiai

  200

  juodieji serbentai

  200

  4

  žalioji paprika

  150

  petražolės

  150

  5

  briuselio kopūstai

  120

  6

  krapai

  100

  7

  kivi

  71-92

   šermukšnio uogos

  70

   

   kalafiorai

  70

    papaja

  62

  8

   raudongūžiai kopūstai

  60

   žemuogės

  braškės

  apelsinai

  9

  špinatai

  55

  krienai

  55

  baltagūžiai kopūstai

  50

  ropiniai kopūstai

  50

  10

  rūgštynės

  45

  greipfrutai

  43

  citrinos

  40

  mandarinai

  38

   

   

  Svarbus ir pradinis impulsas (medikai tai vadina kraujo prisotinimu medžiagomis):

  Tai reiškia, kad pradėjus vartoti kolageną  "LUXURY COLLAGEN"  galima padvigubinti jo dozę pirmas dvi tris dienas (po vieną pakelį išgerti ryte ir vakare). Rekomenduojama moterims ir vyrams, vyresniems nei 40 metų, senyviems žmonėms, nes jų organizmas gamina mažai kolageno, fiziškai aktyviems, daugiau sportuojantiems vyrams ir moterims.


  Kaip pasigaminti tirpalą:

  nukirpkite kolageno "LUXURY COLLAGEN"  pakelio kampelį ir turinį supilkite į stiklinį buteliuką su dozatoriumi; po to beveik iki buteliuko viršaus pripilkite distiliuoto ar virinto atvėsinto vandens; šį tirpalą būtina laikyti šaldytuve, laikymo trukmė – 1 mėnuo.


   "LUXURY COLLAGEN"  kolageno sudėtis:

  aminorūgštys: glicinas, prolinas, alaninas, hidroksiprolinas, glutamo rūgštis, argininas, asparto rūgštis, serinas, lizinas, leucinas, valinas, treoninas, fenilalaninas, izoleucinas, hidroksilizinas, metioninas, histidinas, tirozinas, cisteinas.

  Kolagenas  "LUXURY COLLAGEN"  neturi jokių žmogaus organizmui nereikalingų priedų – dažiklių, kvapiklių, konservantų ir kitų ilgus cheminius pavadinimus turinčių medžiagų, jūs mokate tik už tai, kas naudinga jūsų organizmui, tai yra papildomą pilną aminorūgščių kompleksą, reikalingą kolageno ir elastino gamybai jūsų kūne.

  Kolageno šaltiniu dažnai vadiname kai kuriuos maisto produktus, pavyzdžiui, namie virtą šaltieną (drebučius), želatiną, bet pastarosios gamybos procesas vadinamas „denatūracija“, o aminorūgščių kiekybinė ir kokybinė sudėtis nėra tokia pati kaip kolageno  "LUXURY COLLAGEN" . Kolagene  "LUXURY COLLAGEN"  esančios tiek pakeičiamosios, tiek ir nepakeičiamosios aminorūgštys (jų žmogaus organizmas pasigaminti negali, todėl jų reikia gauti iš išorinių šaltinių) turi griežtas proporcijas iki šimtųjų procentinių dalių nuo bendros masės, tai reiškia, būtent tiek, kiek reikia žmogaus organizmui kolagenui pasigaminti iš aminorūgščių.

  Tokie preparatai kaip kolagenas  "LUXURY COLLAGEN"  Japonijoje itin griežtai reglamentuojami įstatymų, šioje šalyje vyriausybės lygmeniu rūpinamasi gyventojų sveikata, juk japonai – viena ilgaamžiškiausių pasaulio tautų. Drauge tai ir sparčiai senstanti tauta, vis daugiau žmonių sulaukia itin garbaus amžiaus, todėl tokie maisto papildai Japonijoje gaminami gana ilgai. Japonijoje jau pereiti moterų ir vyrų atsiliepimų bei išbandymų laiku etapai vartojant maisto papildą kolageną  "LUXURY COLLAGEN" , skirtą ne tik odos būklei, bet ir judėjimo aparato organų sveikatai pagerinti.


  Kolageno tipai. Panašumai ir skirtumai.

  Šiuo metu mokslas ištyrė 28 tipų kolageną (I, II, III, IV... XXVIII).

  Visų tipų kolagenas sudarytas iš tų pačių aminorūgščių, skiriasi tik aminorūgščių seka arba eiliškumas kolageno grandinėje, kuomet aminorūgštys susijungia viena su kita.

  Jei aminorūgštis sąlyginai pažymėtume skirtingų spalvų grandimis, gautume nevienodai spalvotas įvairių tipų kolageno grandines.


  Kaip organizme gaminamas kolagenas?

  Aminorūgštys, patekusios į skrandį, vėliau – į plonąją žarną, per jos sieneles patenka į kraujotakos sistemą. Taip organizmas gauna signalą, kad atsirado tam tikrų medžiagų, šiuo atveju aminorūgščių, o mūsų smegenys, išanalizavusios naujai patekusių medžiagų kiekius, siunčia jas (paskirsto per kraujotakos sistemą) į organų ląsteles, kurioms tuo metu tos medžiagos reikalingos. Ląstelių branduoliai savyje neša informaciją, kiek ir kokių aminorūgščių reikia tam tikro tipo kolagenui, kuris reikalingas konkrečiam organui, pagaminti. Toliau vyksta gana sudėtingas informacijos nuskaitymo, aminorūgščių pernešimo ir sujungimo į grandines, iš kurių susiveja spiralinės kolageno skaidulos, procesas. Jei „statybinių medžiagų“ – aminorūgščių į organizmą patekęs kiekis yra nepakankamas (su maistu pateko ne visos aminorūgštys reikalingos kolageno ir elastino gamybai), jos gali būti pašalintos iš organizmo per kraujotakos sistemą, kepenis, inkstus kaip nereikalingos medžiagos. Todėl net didžiausi želės ir šaltienos mėgėjai bėgant metams neišvengia kolageno ir elastino stygiaus. 

  Rekomendacijos: 

  Kolageno vartojimo kurso metu stenkitės:

  • negerti kavos, alkoholio

  • valgyti daugiau žalios spalvos daržovių

  • valgyti maistą gausų polinesočiosiomis riebalų rūgštimis pvz. graikiniai riešutai, avokadai, linų sėmenys, kuprė, lašiša, tai skatins "pasenusio" kolageno sankaupų šalinimą iš organizmo, į jo vietą jūsų kūnas gamins "šviežią" kolageną

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose