KOLAGENAS

 • luxury-collagen-1

  20 metų investicijų – 20 metų patirties ir įgūdžių.
  Daugybė mokslinių tyrimų ir pažangiausios technologijos specializuotoje kolageno gamykloje Japonijoje, Koči prefektūroje.
  Patentuotas fermentinis kolageno išgavimo būdas garantuoja galutinio produkto grynumą ir efektyvumą.
  Gamyboje nenaudojami konservantai, dirbtiniai dažikliai ir kvapikliai, rūgštys ir agresyvūs cheminiai reagentai. 

   KOLAGENAS. KAS TAI?

  Kolagenas yra žmogaus organizmo baltymas, sudarantis apie 30 proc. visų kūno baltymų ir net 70 proc. odos baltymų.
  Žmogaus organizmas pakankamą kiekį kolageno gamina panašiai iki 25-erių metų amžiaus, vėliau kolageno gamyba pradeda mažėti, o bėgant metams šis procesas vis labiau silpsta.
  Dėl kolageno trūkumo oda ima raukšlėtis, suglemba ir nukąra, atsiranda gilių raukšlių. Kolageno skaiduloms retėjant sąnariuose ir tarpslanksteliniuose dariniuose ima mausti galūnių sąnarius, stuburo slankstelius – mažėja jų paslankumas ir judėjimas tampa skausmingas.


  KOLAGENAS „LUXURY COLLAGEN“ (10 000 mg). SUDĖTIS ir IŠSKIRTINUMAS.

  Teisė kolageną LUXURY COLLAGEN vadinti premium įgyta tik dėl ilgalaikių mokslinių tyrimų, pažangių gamybos praktikų bei Japonijos įmonės „Glazia Co., LTD“ darbuotojų kruopštumo ir darbštumo.

  Šio kolageno inovatyvi gamybos technologija saugoma įstatymų. Šis skystas geriamas kolagenas gaminamas specializuotoje kolageno gamykloje jau daugiau kaip 10 metų.


  Kolagenas  LUXURY COLLAGEN  gaminamas jau kone dešimtmetį, kartkartėmis sustabdant gamybą tam, kad būtų pritaikyti naujausi moksliniai atradimai ir galutinį vartotoją pasiektų vis veiksmingesnis produktas.
  Įnoringoje ir išrankioje Japonijos rinkoje tarp gausybės panašių produktų  LUXURY COLLAGEN  vertinamas kaip itin aukštos kokybės gaminys. Viena iš esminių  LUXURY COLLAGEN  kolageno savybių ta, kad nė vienoje gamybos stadijoje šis kolagenas nėra sintetinamas į miltelius, iškart išgaunamas skystas, po to sterilioje aplinkoje fasuojamas vienkartinėmis dozėmis po 10 000 mg.


  Svarbi informacija apie kolageną „LUXURY COLLAGEN“


  1. Jame nėra konservantų, dažiklių, dirbtinių skoninių medžiagų ar sintetinių kvapiklių bei kitų maistinių ir nemaistinių priedų. Reikia pabrėžti, kad dauguma gamintojų itin pigios kolageno žaliavos (sintetinių miltelių) įsigyja Kinijoje ir sumaišę juos su vandeniu bei kitomis sudedamosiomis medžiagomis gamina vadinamąjį geriamąjį kolageną.

  2. Kitas kolageno  LUXURY COLLAGEN  išskirtinumas, lemiantis gaminio kokybę bei efektyvumą, yra jo sudėtis, t. y. aminorūgštys: jų derinys ir procentinės proporcijos, atitinkančios žmogaus (angl. native) kolageno sudėtį. Tai, ko gero, ir yra svarbiausia, nes tik iš aminorūgščių mūsų organizmas gali pasigaminti kolageno. 

  3. Trečias  LUXURY COLLAGEN  privalumas – proporcingai padidintas tam tikrų aminorūgščių, sudarančių elastiną, kiekis. Elastinas taip pat yra kūno jungiamojo audinio baltymas, kuris žmogaus organizme gaminasi tik iš aminorūgščių. 

  Nei kolagenas, nei elastinas neturi jokių galimybių patekti į žmogaus ląsteles iš išorės, o jei tai ir būtų įmanoma, tai sukeltų neregėtą viso kūno alergiją su nenuspėjamomis pasekmėmis ir reakcijomis. Vienintelis būdas užpildyti poodinę terpę kolagenu, hialurono rūgštimi – injekcijos, bet tai jau yra fragmentinė chirurginė invazija, kone nieko bendra neturinti su mūsų organizmo biocheminiais procesais.
  Smulkesnę sudėtį ir paaiškinimus rasite kolageno „LUXURY COLLAGEN“ 10 000 mg aprašyme.


  4.  LUXURY COLLAGEN  – vienintelis kolageno preparatas Lietuvos rinkoje, kurį galima vartoti tiek į vidų (papildyti maisto racioną, skatinant kolageno bei elastino gamybą), tiek ir išoriškai kaip kosmetinę priemonę, prieš tai praskiedus virintu atvėsintu vandeniu santykiu 1 ir 11. Tam siūlome 120 ml talpos stiklo buteliukus su dozatoriumi. Juk ne veltui japonai sako, kad ant odos reikia tepti tai, ką galima valgyti.

  Taigi dvigubas  LUXURY COLLAGEN  naudojimas – dviguba nauda.

  5. LUXURY COLLAGEN  kolagenu galite papildyti savo pamėgtus kremus, losjonus, šampūnus ir kitas kosmetikos priemones, taip pat namų sąlygomis iš natūralių produktų (ryžių, daržovių, vaisių, prieskonių ir kt.) gamintis įvairias kaukes. Išsamesnė informacija ir receptai pateikti prie medvilnės ir 3D silikono kaukių aprašymų. Japonės kolageną naudoja kaip bespalvį nagų laką arba nuspalvina jį sumaišiusios su valgomaisiais dažais.

  6. Šį kolageną galima naudoti ant neįsisenėjusių randų po operacijų ar patirtų fizinių traumų kaip odos atsinaujinimą spartinančią priemonę. Negalima naudoti ant atvirų žaizdų.

  7. Jei renkatės sveiką gyvenimo būdą ir nepasitikite pramoninių gamintojų siūloma kosmetika, o savarankiškai ją gaminate namuose, kolagenas  LUXURY COLLAGEN  puikiai tiks tiek muilui, tiek kremui, tiek kitoms odos priežiūros priemonėms. Kolageno į jas reikia įmaišyti iki 5 proc. tūrio. Kaip šis kolagenas veikia odą išoriškai, skaitykite medvilninių veido kaukių aprašyme.

  8. Pagerinti plaukų būklę, suteikti jiems ne tik žavaus žvilgesio, bet ir sustiprinti apsauginį plauko struktūros paviršių padės LUXURY COLLAGEN  tirpalas: kolageno pakelio turinį praskieskite vandeniu santykiu 1 ir 30.


  Preparatas  LUXURY COLLAGEN  kolagenas nėra nei vaistas, nei maistas, jis skirtas papildyti jūsų maisto racioną skatinant organizmo kolageno ir elastino gamybą bei kosmetiniais tikslais.


  Kaip, kiek ir kada vartoti kolageną  LUXURY COLLAGEN  ?

  Išsamiau skaitykite kolageno „LUXURY COLLAGEN“ 10 000 mg aprašymą ir tiksliai žinosite kiek būtent jums reikėtų vartoti kolageno atsižvelgiant į amžių, lytį, svorį ir kt. norint pasiekti vienų ar kitų tikslų, taip pat sužinosite kokie procesai vyks jūsų organizme vartojant šio kolageno ir kaip jis veikia.


  Kas vartoja kolageną „LUXURY COLLAGEN“?


  • Žmonės, besirūpinantys savo odos sveikata ir grožiu

  • Vyresnio amžiaus žmonės, turintys kelių, klubų sąnarių ir stuburo problemų

  • Fiziškai aktyvūs žmonės, patiriantys dideles fizines apkrovas

  • Besiskundžiantieji antsvorio sukeltais negalavimais, kai dėl didelio svorio papildomai apkraunami sąnariai ir stuburas

  • Turintieji kai kurių įgimtų patologijų

  • Žmonės, besimaitinantys nevisaverčiu maistu

  3D silikono kaukė veidui

  1 VNT.

   

  3,35 € AKCIJA


  335
  500 Sutaupykite 165
 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose