MERRIES sauskelnės naujagimiui 3-5 kg NB90

 • Kraunamos nuotraukos
  1500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  90 VNT. STANDARD PACK

   

  15 €

  pakeliui į sandėlį

  DYDIS:
  NB ≈3~5 kg
  PAVADINIMAS:
  MERRIES
 • Japoniškos sauskelnės Merries naujagimiui 3-5 kg, dydis NB

   

   

  “Kvėpuojančios” sauskelnės

  - Šios sauskelnės sudarytos iš 3 orui laidžių sluoksnių, kurie užtikrina puikią oro cirkuliaciją, o dregmės ir šilumos perteklius garuoja į išorę per išorinio sluoksnio mikroporas.


  Efektyvi apsauga nuo pratekėjimo visą parą

  - Šios patiems mažiausiems skirtos sauskelnės turi papildomas klostes-apsaugas, kurios pačios išsiskleidžia paruošus sauskelnes naudojimui ir patikimai apsaugo nuo pratekėjimo.
  - Purus vidinis sauskelnių sluoksnis puikiai sugeria “vaikiškus netikėtumus” dėl jame suformuoto puraus kauburėlių paviršiaus ir suteikia efektyvią apsaugą nuo pratekėjimo. Puikiai sugeria skystą reikaliuką.


  Itin minkštos, švelnios ir puikiai priglundančios sauskelnės

  - Vidinio sluoksnio medvilninis paviršius yra labai švelnus ir minkštas. Kojytes gaubiančios apsauginės klostės pagamintos iš minkštos, tamprios medžiagos, todėl sauskelnės gerai priglunda prie kūno ir nespaudžia mažųjų odelės.

  Patogūs lipukai

  - Daugkartiniai lipukai ir jų klijavimo juosta puikiai praleidžia orą. Lipukai yra suapvalintos formos, todėl nedirgina kūdikio odos ir yra geriau pritaikyti prie anatominių išlinkimų.


  Drėgmės indikatorius

  - Indikatoriaus juostelės palaipsniui keičia spalvą iš geltonos į mėlyną, tokiu būdu pranešdamos, jog būtina keisti sauskelnes (kai visos trys juostelės pilnai melsvos arba pagal poreikį).

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose