INFORMACIJA PIRKĖJAMS

 •  

  KAINOS

  Prekės kaina, nurodyta pilkame fone, taikoma turint NUOLAIDŲ KORTELĘ ir yra mažiausia perkant vieną ar kelis (1-4) tos pačios prekės vienetus.

   

  PATOGUS ATSISKAITYMAS

  Atsiskaityti už pirkinius YASAYA elektroninėje parduotuvėje galima naudojantis visų Lietuvoje esančių bankų elektroninės bankininkystės sistemų pagalba ar įprastu bankiniu pavedimu bei atsiimant arduotuvėje YASAYA.

  GREITAS PRISTATYMAS

  YASAYA elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes pristato siuntų pristatymo tarnybos per 1-2 darbo dienas kai užsakymas pateikiamas iki 14:00 valandos darbo dienomis ir gautas apmokėjimas (beveik visos siuntos Lietuvoje pristatomos sekančią darbo dieną). Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo išsiuntimo iš YASAYA sandėlio.

   

  PRISTATYMO KAINOS:

  NEMOKAMAS pristatymas nuo 39 €

  3,00 € - jei užsakymo suma mažesnė nei 39 €

   

  Visas prekes galite įsigyti atvykę į YASAYA parduotuvę Žirmūnų g. 70, Vilnius, I-V 10:00 - 18:00, VI 10:00 - 14:00 

   


  GRĄŽINIMO GARANTIJA

  YASAYA parduotuvėse pirktos prekės grąžinamos ar keičiamos vadovaujantis LR įstatymais, tačiau mūsų parduotuvėse pirktos prekės gali būti grąžintos ar pakeistos palankesnėmis sąlygomis nei skelbia įstatymo raidė.

  Grąžinamos prekės privalo būti neatidarytose, originaliose pakuotėse, nepraradusios prekinės išvaizdos. 

  Kokybiškos ir nenaudotos prekės grąžinamos į YASAYA parduotuvę adresu Žirmūnų g. 70, Vilnius.

   

  *Dauguma prekių paveikslėlių yra grafiniai prekės vaizdai, todėl gali skirtis nuo tikros prekės, įskaitant, bet neapsiribojant ir tais atvejais kuomet gamintojas keičia prekės pakuotės dizainą (išvaizdą).

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose