ARAU BABY universalus ploviklis-putos 300 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  1000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

   

  9 €


  Prekės ženklas
 •  arau baby universalus ploviklis - bekvapės putos

   

  yra skirtos kūdikių ir vaikų indams, buteliukams, žindukams, kramtukams, dantų šepetėliams, žaislams ir pan. plovimui

   

   

  100% natūralus augalinis muilas, gaminamas iš kokosų ir palmių aliejaus   sintetinės plaunančios medžiagos, SLS, SLES, jokių sulfatų
    levandų ir mėtų eteriniai aliejai     fosfatai, edetatai
    perilių ekstraktas     sintetiniai dažikliai
    dėl savo natūralios sudėties arau baby ploviklį visiškai saugu naudoti viskam, prie ko liečiasi mažylis     sintetiniai kvapikliai
    saugu nuo pirmųjų naujagimio dienų     alkoholiai, parabenai

   

   

  Visiškai natūrali sudėtis, jokių cheminių priedų: tik muilas, natūralūs eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai. Patogus naudoti: vienos rankos paspaudimu dozatorius muilą paverčia švelnia puta.


  Natūralus muilas, eteriniai aliejai ir ekstraktai: prausiklio pagrindas – iš tyro palmių ir kokosų aliejaus pagamintas muilas, vėsiuoju būdu įterpti levandų ir mėtų eterinių aliejų. Shiso (krūminės perilės) ekstraktas. Eteriniai aliejai ir ekstraktas turi antibakterinį poveikį.

  Be jokių sintetinių veiklių medžiagų ir priedų , tokių kaip fosfatai, edetatai, kitos naftos chemijos medžiagos, taip pat jokių produkto „prekinę išvaizdą“ gerinančių priedų (dažiklių, tirštiklių, sintetinių kvapiklių, o taip pat juos palaikančių konservantų).

  Koncentruotas ir grynas : mokate tik už gryną produktą - gaminyje nėra jokių priemaišų ir beverčių produkto tūrį didinančių medžiagų.

  ARAU kūrėja, Japonijos kompanija "SARAYA", laikosi gamybos principo "Additive free SOAP".

  Patikrinta dermatologų . Tinka jautriai odai. Biologiškai skyla neteršdamas gamtos greičiau, nei keliami reikalavimai ekologiškoms švaros priemonėms pagal pasaulinį standartą. 

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose