ARAU BABY hipoalerginis skalbiklis papildymas 720 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

   

  8 €


  Prekės ženklas
 •  Arau baby hipoalerginis skalbiklis

   

  yra skirtas naujagimių ir vyresnių vaikų rūbeliams skalbti skalbyklėje ir rankomis, galima skalbti medvilninius, lininius, sintetinio pluošto audinius.

  Naudojimas: 6-iems kilogramams skalbinių reikia 50 ml arau baby skalbiklio.

   

  100% natūralus augalinis muilas, gaminamas iš kokosų ir palmių aliejaus   sintetinės plaunančios medžiagos, SLS, SLES, jokių sulfatų
    levandų ir laimų eteriniai aliejai     fosfatai, edetatai, optiniai balikliai
    perilių ir alavijo ekstraktai     sintetiniai dažikliai
    tinka jautrios ar alergiškos odos kūdikiams ir vaikams     sintetiniai kvapikliai
    saugu nuo pirmųjų naujagimio dienų     alkoholiai, parabenai

   

  Arau baby hipoalerginis skalbiklis pagamintas iš tyro palmių ir kokosų aliejaus muilo su natūraliais eteriniais aliejais, kurie suteikia skalbiniams švaros ir lengvo levandų ir citrusų aromato. Skalbiklio sudėtyje nėra minkštiklio, tačiau išskalbti audiniai yra minkšti ir purūs.

  Natūrali sudėtis: skalbiklio pagrindas - tyro palmių aliejaus muilas ir natūralus  glicerinas. Lengvo aromato suteikia levandų eterinis aliejus. Shiso (krūminės perilės) ekstraktais, alijošiaus ekstraktas,  sorbitolis (natūrali drėkinamoji priemonė, esanti daugelyje  vaisių ir uogų) suteikia papildomo minkštumo, todėl šis skalbiklis tinka ir skalbimui rankomis.

  Be jokių sintetinių veikliųjų medžiagų ir priedų , tokių kaip fosfatai, edetatai, kitos naftos chemijos medžiagos, taip pat jokių produkto „prekinę išvaizdą“ gerinančių priedų (dažiklių, tirštiklių, sintetinių kvapiklių, o taip pat juos palaikančių konservantų).

  Koncentruotas ir grynas : mokate tik už gryną produktą, nes gaminyje nėra jokių priemaišų. ARAU kūrėja, kompanija "SARAYA", laikosi gamybos principo "Additive free SOAP". Patikrinta dermatologų .

  Tinka jautriai odai. Aukščiausi dermatologų ir alergologų įvertinimai - Nr. 1 Japonijoje vaikiškų skalbiklių segmente. Biologiškai skyla neteršdamas gamtos greičiau, nei keliami reikalavimai ekologiškoms skalbimo priemonėms pagal pasaulinį standartą (OECD).


   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose