3D silikono kaukė veidui

 • Kraunamos nuotraukos
  335
  500 Sutaupykite 165
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  1 VNT.

   

  3,35 € AKCIJA


 •  3D silikono kaukė veidui

  Ši kaukė pagaminta iš chirurginės kokybės silikono, tinkamai prižiūrima tarnauja ilgus metus: po naudojimo galima plauti neagresyviomis plovimo priemonėmis, geriausia muilu, po to laikoma pakabinta iki visiškai išdžius.

  Dėl suteikiamo efekto šios kaukės labai vertinamos Japonijos moterų, šiuo metu kaukės pripažintos ir naudojamos visame pasaulyje.

  Naudojimo būdai:

  1. Iš stiklinio buteliuko su dozatoriumi išpurkškite kolageno  "LUXURY COLLAGEN"  ir vandens tirpalo į delną ir švelniai juo išmasažuokite visą veidą; veidas turi būti drėgnas. Po to užsidėkite šią 3D silikono kaukę ir palaikykite pusvalandį. Oda taps aksominio švelnumo, atgaivinta, lygesnė ir glotnesnė.

  2. Kolageno  "LUXURY COLLAGEN"  ir vandens tirpalu įmirkykite medvilninę kaukę, užsidėkite ją ir silikoninę 3D kaukę – tokia dviguba kaukė turės ilgesnį ir efektyvesnį poveikį.

  2. Maudydamiesi vonioje užsidėkite kaukę ant veido, palaikykite, kol gerai išprakaituosite. Taip pasiekiamas efektas, kurio metu veido poros visiškai atsiveria ir dėl nuolatinės medžiagų apykaitos iš gilesnių odos sluoksnių į odos paviršių išstumiami visi nešvarumai.

  3. Pateikiame porą japonių grožio specialisčių rekomenduojamų veido odą stangrinančių mišinių iš maisto ir prieskonių. Ištepkite jais veidą 1–2 kartus per savaitę ir užsidėkite silikono kaukę, palaikykite pusvalandį, kaukę nusiimkite, švariai nuplaukite veidą ir įmasažuokite kolageno  "LUXURY COLLAGEN"  tirpalu – rezultatas gali nustebinti, o jūsų pirktinės kosmetikos priemonės ilgam užsibūti lentynėlėje.

  (Šiuo metu mūsų partneriai Japonijoje į anglų kalbą verčia informacijos apie įvairių mišinių tiek veido kaukėms, tiek kompresams gaminti namuose rinkinį. Ruošiamos žymių japonų grožio specialistų rekomendacijos ir odos priežiūros receptai. Vėliau planuojame išleisti nedidelį leidinį lietuvių kalba.)
   

  1 variantas

  2 variantas

   

   

  1/2 a.š. pieno

  1 kiaušinio baltymas

  1 a.š. medaus

  1/2 a.š. citrinos sulčių

  1 a.š. maltos ciberžolės

  1/2 a.š. kokosų aliejaus

  1/2 a.š. "LUXURY COLLAGEN"  kolageno tirpalo

  1/2 a.š.  "LUXURY COLLAGEN"  Premium kolageno tirpalo

   

   

  Visus ingredientus sumaišyti, aptepti veidą, užsidėti 3D silikono kaukę 30 min., nuplauti kaukę, pamasažuoti kolageno tirpalu.

  baltymą išplakti iki standžių putų, sudėti kitus ingredientus ir gerai išmaišyti,  aptepti veidą, užsidėti 3D silikono kaukę 30 min., nuplauti kaukę, pamasažuoti kolageno tirpalu.

  Jei medus susicukravęs - pagamintą mišinį pertrinkite per sietelį, kad neliktų cukraus kristalų.

  Abu veido kaukių mišinius galima naudoti paeiliui arba tą, kuris jums priimtinesnis.

   

 • Pranešime Jums apie naujas prekes ir nuolaidas!

  YASAYA socialiniuose tinkluose